Hakkında

BİZ KİMİZ ?

Yeni birilerini tanımak, sosyal olmak, yüzlerde tebessüm aramak derken hikayemiz buralara kadar geldi...

  Biliyoruz ; Her insanın aklında, Egeye yerleşip bir Cafe kurmak yada bulunduğu ilde sevdiklerini ağırlayıp hoş sohbetler edebileceği küçük bir mekan açmak vardır.
Bizim de hikayemiz aynı böyle oldu. 2001 yılında Bolu ilin de start verdiğimiz kahve kokulu yolculuk bu zamana kadar büyük bir heyecan ile devam etti. Defalarca kahve sektöründe işletmeler kurmamıza rağmen peş peşe gelen aksilikler karşısında zor günlerimiz de oldu, akıl almaz saçma hikayelerimiz de.. Tecrübeler biriktirdik, franchise veren markalar kurduk. Minimum bütçe ile maksimum reklam çalışmaları yaptık. Burada öğrendiğimiz şeyleri sizler için kaleme aldık. Şunu unutmayın ; Dünyanın en iyi aşçısı olsanız da müşteri çekmeyi bilmedik ten sonra, karanlıkta kızlara göz kırpmak gibi ne yaptığınızı sadece siz görürsünüz. Birilerine ihtiyacınız var.. Sizin arkada kalan gözünüz olacak birisine..

Cafe açmaya karar verdiniz, marka buldunuz, yer buldunuz derken, aslında  sizin işin başından bu yana  ciddi bir yardıma ihtiyacınız olduğunu unuttunuz.

*Markanız kullanıma uygun mu?
*Bulduğunuz dükkanın imarı, havalandırması var mı, lokasyonu düzgün mü?
*Markanızı yansıtacak renkleri ve kurumsal kimliği düşündünüz mü?
*İşletmeniz için menü içeriği belirlediniz mi?
*Sizi tanımayanları boş verin, eşiniz dostunuz milyonluk yatırım yapılmış cafeleri bırakıp neden sizi tercih etsin?

Her zaman söylediğimiz bir söz var. Müşteri 3 şeye gelir ; Mekana - Kişiye ve Menüye..

İş Yeriniz Güven ve Rahatlık Veriyorsa , Personeliniz Enerji ve Motivasyon Veriyorsa, Yiyecekleriniz Keyifli bir öğün sunuyorsa hele bir de çayınız taze ise İşte Sizin Yolunuz Daha Az Dikenli..

Daha çok şey biliyoruz ve onun için buradayız. Cafe açmadan önce bizi arayın riskinizi minimize edelim.

Erhan Demirel
0542 3191419