30 Ağustos 2019 Cuma

CAFE BALİKLERİ MANTIKLI MI

MERHABALAR;


BAYİLİK TALEBİNİZ İÇİN SİZE ELİMDEN GELDİĞİNCE CEVAP VERMEYE ÇALIŞACAĞIM. 
İNSANLAR BAYİLİK ALIRKEN ,GİRMİŞ OLDUKLARI TİCARET RİSKLERİNİ MİNİMİZE ETMEYE ÇALIŞIRLAR. 

    MARKA SAHİBİ , TECRÜBELERİ İLE GİRİŞİMCİYE DAHA KOLAY BİR TİCARET, DEĞERLİ VE BİLİNDİK BİR MARKAYA SAHİP OLMA İMKANI TANIMAKTADIR.

MARKALARIN, BU SEKTÖRDE Kİ ŞUBE SAYILARINA GÖRE BAYİLİK BEDELİ ARTMAKTADIR. ÇÜNKÜ MARKANIN HER İLDE BİLİNMESİ ,FARKLI İLLERDEN GELEN MÜŞTERİLERİN DE BU MARKAYI SEÇMESİNİ SAĞLAMAKTADIR. CAFE AÇMAK BİR DAL'DA İŞİ BİLEN  GİRİŞİMCİNİN YAPABİLECEĞİ BİR DURUM DEĞİLDİR. İYİ BİR AŞÇI OLABİLİRSİNİZ FAKAT, İŞLETME PRENSİBİ,KAHVE HAZIRLANMASI,REKLAM,TANITIM,GARSONLUK GİBİ BİR ÇOK TECRÜBE GEREKTİRİR. 


BUNLAR İŞLER VAZİYETTE OLAN BİR CAFE İÇİN YAŞANABİLECEK RİSKLER DİR. BİR'DE BU CAFE AÇILMADAN ÖNCE YAŞANAN SIKINTILI SÜREÇ VARDIR.  KAÇ PARA HARCANIR, HANGİ MAKİNALAR ALINIR,BU DÜKKAN YATIRIM İÇİN UYGUN MU, HANGİ MALZEMELER DAHA İYİ, BU KAHVELER NASIL HAZIRLANIR GİBİ UZAKTAN KOLAY GÖRÜLEN BİR ÇOK ZOR DURUM VARDIR. KENDİ MARKANIZ İLE PARLAMAYI DENEYEBİLİR VE BU KONU'DA BİZDEN YARDIM ALABİLİRSİNİZ. SADECE UFAK BİR DANIŞMANLIK ÜCRETİNE ,SİZLERE İZLEMENİZ GEREKEN SÜREÇ HAKKINDA YOL HARİTASI ÇİZEBİLİR VE HANGİ MARKALARA İHTİYACINIZ OLDUĞUNU ,MİMARİ DESTEK,EĞİTİM,MENÜ BELİRLEME GİBİ HİZMETLER  SAĞLAYABİLİRİM.

BU DURUM'DA SİZİN DÜŞÜNMENİZ GEREKEN BİR DURUMDUR.Eğer bayilik alırsanız


Boş dükkanı gösterirsiniz,ortaya fiyat çıkartırız,bu iş şu kadar zaman da bitecek deriz .

işletme söylemiş olduğumuz zamandan daha erken bir zaman'da biter ve eğitimler başlar. aşçılık eğitimi,barista eğitimi,garsonluk eğitimi vb...Bundan sonra sipariş vermek sadece bir telefon kadar yakındır. 

Tek telefon ile sıcak içecekler ve pastalar kapınıza gelir...


YORUMLARINIZI ÇOK ÖNEMSİYORUZ,LÜTFEN BUYRUN...