2 Şubat 2020 Pazar

CAFELER'DE (Wİ-Fİ) İNTERNET KULLANIMI


CAFE VE İNTERNET SEÇİMİ


Değerli ziyaretçimiz ; Sizlere bu yazımız'da cafeniz için internet bağlantısının öneminden bahsetmek istiyorum.
 Cafeler'de günden güne bir çok teknolojik ürünler kullanılmaya başlamıştır.Bunlardan en  önemlisi'de şüphesiz'ki internet (Wİ-Fİ) dir. Evlerin'de sınırsız internet olan müşterilerimiz ,
telefonları için kapsamlı bir internet paketi almaktan ziyade takıldıkları mekanlar'dan interneti kullanmayı tercih etmektedirler. Bu nedenle interneti rahatça kullanabilecekleri cafeleri tercih ederek bu ihtiyaçlarını sağlamaktadırlar.

Son zamanlar'da günlük hayatımız'da kendine yer edinen akıllı telefonların yanı sıra ,cafelerde kullanılmaya başlanılan tablet menü sistemleri'de internetin gerek simini arttırmakta ve müşteri memnuniyeti kazanmaktadır.

Online çalışan bu sistem sayesinde müşterilerimiz, dilerse menüde gördüğü siparişi o an tablet menü yardımı ile sosyal medyada paylaşabilmekte ve yorum yapabilmektedir. Bir çok iş yeri internetin önemini bildiği için masalara tablet kiralama yada ücretsiz bırakma yöntemi ile alternatif müşteri memnuniyeti toplamaya çalışmaktadır. Cafe sahiplerini düşünerek hazırladığımız bu yazımız'da , sınırsız internet kotası ile en doğru kararı vereceğinizi sizlere belirtmek isterim. Zira Ünüversite'ye giden öğrenci kardeşlerimiz telefon güncellemelerini özellikte kablosuz ağ üzerinden yapmayı tercih ettikleri için ,kotanız biraz yüzünüzü kızartabilir.


Konumuza son verirken son zamanların en trend hareketi cafelerde yer bildirimidir. Bu avantajı en güzel şekilde kullanmanızı sağlayacak şey ise ; Yer bilirimi yapana %15 indirim :))

ERHAN BUGÜN ADAM GİBİ BİR YER'DE  KENDİNİ  MUHTEŞEM HİSSEDİYOR'DU !!!

YORUMLARINIZI ÇOK ÖNEMSİYORUZ,LÜTFEN BUYRUN...