23 Kasım 2014 Pazar

DİJİTAL TABLET MENÜ FİYATLARI

 ‘’KÂĞIT MENÜLERDEN (ADİSYONLARDAN ) KURTULUN ‘’


Değerli işletme sahibi;


Hemen hemen her sektörün internet ortamından yönetildiği şu dönemde bilişim her firma için takip edilmesi gereken bir zorunluluk olmuştur. Restoran, cafe ve barlar için tasarlanmış olan tablet bilgisayar teknolojisi sayesinde müşterilerininiz bir garsonun yardımı olmadan birkaç saniye içinde kolaylıkla siparişlerini verebilirler. Dijital menünüz sayesinde hizmet kaliteniz en üst seviyelere ulaşır. 
Tablet menünüz ile neler yapabilirsiniz.


SİPARİŞ VERİRKEN TABLET MENÜ KOLAYLIĞI

    Müşterileriniz sipariş verirken garson beklemesine gerek kalmadan istediği ürünü seçip sipariş edebilir.

                                                                                       TABLET MENÜ DİL SEÇENEĞİ


Dijital tablet menünüze istediğiniz kadar çoklu dil ekleyebilir ve farklı kesimlerden müşterilerinize kolaylıkla hizmet verebilirsiniz.

   TABLET MENÜ REKLAMI

Gelen ziyaretçileriniz yiyeceği yada içeceği ürünü tüm sosyal medya üzerinden paylaşabilir .Böylelikle cafe restoran adına etkili ve basit bir reklam yapılmış olur.

FİRMALARA ÖZEL TABLET MENÜ YAZILIMI

İşletmelerin kurumsal kimliklerini yansıtan renkler ile tercihinizi oluşturabilir farklı renk seçenekleriyle özgünlük kazanabilirsiniz.


GERİ BİLDİRİM MENÜSÜ

Tablet menülerde bulunan geri bildirim seçeneği ile ziyaretçilerinizin ürün hakkında yorumları online olarak işletme sahibine ulaşmaktadır. Eğer işletme sahibi web de bağlantı halinde ise daha müşteri kalkmadan ,o müşteriyi memnun ederek geri kazanılabilmektedir.TABLET MENÜ SİSTEMLERİ HAKKINDA YORUMLAR


Tablet menü için internet gereklimi dir ?

Tablet menü sistemlerinde internet gerekli değildir fakat sipariş tablet aracılığı ile verilecek ise ve geri bildirimler için internet gerekmektedir.

 Tablet menü için nasıl tablet seçilmeli?

Tablet menünüz için 10.1" inç ekranlı tabletler seçmeniz görüntü kalitesi ve müşteri memnuniyeti için çok daha uygun olacaktır.

    Tablet menü teknik deneyim gerektirir mi?

Hayır gerektirmez. Tablet menünüzün basit ara yüzü sayesinde kolayca kısımları yönetebilirsiniz.


TABLET MENÜ FİYATLARI NEDİR ?

Cafe açmaya dair tam 100 başlıkta ilk sırada olan sayfamız yine sisler için en güvenli ürünü araştırıp bulmuştur. Sizde Adam gibi bir yer firması  ile daima en kaliteli ürünleri kullanmak istiyorsanız lütfen tablet menü için fiyat alınız...


YAZILARIMIZA YORUM YAPMANIZ BİZİ  ONURLANDIRACAKTIR. YORUMUNUZ VE KENDİ FİKRİNİZ  İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

YORUMLARINIZI ÇOK ÖNEMSİYORUZ,LÜTFEN BUYRUN...