10 Eylül 2014 Çarşamba

2.EL CAFE MALZEMELERİ

2.El CAFE MALZEMELERİ
Yeni ve küçük bir firma olabilirsiniz sermaye de tutumlu olmak isteyeceksinizdir. Yeni malzemeler,Çalışanlar,Sigortalar,Vergi,Üretim masrafları ve Kâr. Tüm bunlara varken gidip 0 ekipmanlar almak bütçenizi fazlasıyla zorlayacaktır. Bunun yerine 2. el ekipmanlar alırsanız en az 2-3 yıl sizi idare edecektir. Bu sürede para kazanıp kazanamayacağınızı anlamış olacaksınız. O an için size çok faydaları olacak en önemlisi sermayenizden kısmak zorunda kalmayacaksınız. Kısıtlı olan bütçenizi o ekipmanlarla daha da küçültmeyin.

Neredeyse yarı fiyatına profesyonel kahve makinesi alabilmek mümkün haldedir. Bu makine hayalinizi artık bir gerçeğe dönüştürebilir. 

    Yeni açacağınız bir cafe de yada kahve dükkanınıza da, başta profesyonel kahveler olmak üzere soğuk ve sıcak tüm ürünler menünüzü zenginleştireceği gibi kazancınızı da ikiye ve üçe katlamaktadır. Sizde kısıtlı bir bütçe ile dükkan açtıysanız, profesyonel kahve makinesi için Servet ödemeyi göze almayanlardansanız yada kısıtlı bir bütçeniz varsa ,araştırmanızda büyük fayda var. 
     Firmamız 2.el cafe malzemeleri ted ariği konusunda da elinde olanak varsa, sizlere yol göstermeyi hedeflemiştir.   • 2.EL CAFE MALZEMELERİ ALIMI 
  • 2.EL CAFE MALZEMELERİ SATIŞI ''Mail yoluyla başvuru yapılmaktadır''
MAİL 
info@adamgibibiryer.com 
adamgibibiryer@gmail.com 

YORUMLARINIZI ÇOK ÖNEMSİYORUZ,LÜTFEN BUYRUN...