29 Temmuz 2014 Salı

CAFE AÇMAK İÇİN ORTAK

CAFE İÇİN ORTAKLIK OLANAĞIMIZ...


Ortaklık zor bir iş...
Aslında Hangi iş kolay ki ,diyeceksiniz şimdi bana. Fakat  ortaklık özellikle zor. İnce elemeli,sık dokumalı ve çok doğru bir karar vermelisiniz.
Ama bazen insanın ürerindeki zorluklara  daha da fazla zorluklar ekleniyor. İşler yolunda giderken bir bakıyorsunuz duraklama başlamış ve hazırdan yemeye ve hatta git dide zayıflamaya başlamışsınız.


   Değerli girişimci arkadaşlarım. Ben bu sayfada sizlere her türlü ihtiyacı karşılamanızda yardımcı olacağımı söylemişstim. Bugünki konumuzda cafeniz için bir ortak...


 Bu sektörde yazılar yazmaya başladığım günden beri bir çok girişimci benden yardım istedi. Farklı farklı ihtiaçlara tanıklık ettim. Yanlız siz değilsiniz cafenizde zor anlar yaşayan. Yanlız siz değilsiniz ortak arayan. Biz çok ilden bizimle ortak iş yapmak ve cafeişletmek yada cafe devretmek isteyen girişimciler var.

       Bende yazacağım bu yazı ile ,hem ortak bulmak hemde cafenizi satmanıza elimden geldiğince yardımcı olmak istiyorum...

Siz siz olun  ortak seçerken aranızda yazılı bir anlaşma yaparak , noterde onaylatarak,her şeyi konuşarak ( ölüm anını , eşlerden izin almayı, çalacak müzikleri,satacak ürünleri,yöneticileri,hesap alınacak müşterileri, alınacak elemanları, söz hakkı sahiplerini)  sayamadığım ve aklıma gelmeyen her yolu konuşup tastik ediniz.


Satacağınız yada ortak alacağınız iş yerinizin resimlerini ,adresini,iletişim bilgilerinizi sanki arkadaşınıza yazar gibi bize mail atarsanız ( info@adamgibibiryer.com , adamgibibiryer@gmail.com ) Bize gelecek yada gelmiş kişilerden ,şehrinize özel ortakları buluşturabiliriz. Buluşturacağımız bu iki ortaklıktan ,hiç bir taraf ile aramızda bir bağ bulunmamaktadır.
Amacımız,geçmişte bizim başımıza gelen zorlukları sizin yaşamamanız içindir. 
UMARIM HAKKINIZDA HAYIRLISI OLUR...

TÜM BİLGİLERİNİZ GİZLİ KALACAK VE SANAL ORTAMDAN YAYILMAYACAKTIR.YORUMLARINIZI ÇOK ÖNEMSİYORUZ,LÜTFEN BUYRUN...