8 Aralık 2013 Pazar

MUTFAK' DA BİR AKGÜLFATMA AKGÜL ARAMIZDA

Hani insan bazen facebook ta birisini gizli gizli takip eder ya...
   Hani çektiği resimlere göz atarken vay be kadına bak neler hazırlıyor der ya...
       Hani bazen acaba bu tarifleri nereden alıyor diye düşündürür ya...

İşte o kadın artık aramız da. Evet evet benim gizli aşçım, resimlerini takip ettiğim, bu kadın ne kadar görsele düşkün dediğim,çektiği resimleri sürekli takip ettiğim  ayrıca uzaklarda (Saarbrücken'de )
yaşayan akrabam FATMA AKGÜL bundan sonra tarifleri ile sayfamızı şenlendire cek.
  Ama öncelikle onu nasıl aramıza katılmaya ikna ettiğimden bahsetmek istiyorum. Dün gece saat gece yarısı 02:00 sularında face de yine her zamanki gibi  fatma ablamın resimlerine bakarken onu böyle gizli gizli sanat yapmaktan nasıl vaz geçiririm diye düşündün.Gecenin bir yarısı demeyip onun sayfasına güzel güzel iltifatlar ettim. Şöylesin ablacığım,böylesin ablacığım benim senin eserlerine ihtiyacım var ablacığım. O da sağ olsun kabul etti ve artık aramızda. Hatta 2:30 da  görüşmemiz bitmesine rağmen, sağ olsun kendisi 4 e kadar bana bir kaç tarifini yazdı. O tarifleri yavaş yavaş sergileyeceğim ilkini yarın yazayım da siz de birazcık merak edin.

YAZMIŞ OLDUĞUMUZ HER YAZININ GOOGLE DE 1. SAYFADA HATTA ÇOĞUNUN 1. SIRADA OLMASI BENİ ÇOK MUTLU EDERKEN ,GÜNDEN GÜNE BÜYÜYEN BU SEVGİ ÇEMBERİ İÇİN HEPİNİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER...

  İŞTE FATMA AKGÜL'ÜN FACEBOOK SAYFASINDAN GİZLİCE ALDIĞIM BAZI RESİMLERİ


 

YORUMLARINIZI ÇOK ÖNEMSİYORUZ,LÜTFEN BUYRUN...