15 Kasım 2013 Cuma

YENİ NESİL YAZAR KASA POS UYGULAMASI

              YENİ NESİL YAZAR KASA POS UYGULAMASI


ÖDEME KAYDEDİCİ YENİ NESİL YAZAR KASA POS HAKKINDA HER ŞEY...

    Değerli iş yeri sahipleri yada yeni iş kurmak isteyen girişimci arkadaşlar. Bildiğiniz gibi 1 Ekim 2013 tarihinde yeni nesil yazar kasa pos uygulamasına geçilmiş bulunmaktadır.Bu kapsam dahilinde 31ARALIK 2015 tarihine kadar bütün mükellefler bu uygulamaya geçmek zorundadır. Şimdilik seyyar EFT-POS kullanan mükellefler ve yol kenarı hizmet veren yerler ile otopark hizmeti veren mükellefler uygulamaya geçmiş bulunmakta fakat fatura kesen toptancılar seyyar pos olayına devam edebileceklerdir.

        Zorunlu kullanım dışında kalarak mevcut yazar kasasını 2015 ARALIK ayına kadar kullanmak isteyen iş yeri sahipleri, elindeki yazar kasanın hafızası dolmadığı ve cihazının bozulması gibi hurdaya ayrılması söz konusu olmadığı taktirde ellerindeki cihazlarını kullana bileceklerdir. Yeni nesil yazar kasa posunu alan girişimcilerin ise 3 ay (90 gün) lük süre içerisinde  bağlı oldukları vergi dairelerine  veya mal müdürlüklerine faturalarını ve  kaç adet pos kullanmak istediklerini bildiren bir dilekçeyi belirtilen yerlerden bir tanesine sunması gerekmektedir.
Bu kapsama göre yazar kasa ile pos cihazlarının birleşmesi ile slip ve kasa fişi için ayrı ayrı işlem yapma zahmeti ortadan kalmıştır.

                           YENİ NESİL YAZAR KASALAR İÇİN BANKA KAMPANYALARI 


           İş yerlerindeki  bu değişimden faydalanan  bankalar  da kıyasıya bir rekabete girmiş bulunmaktadırlar. Her banka kendi kampanyasını yapmış ve iş yerleri için bedava yazar kasa uygulaması yada yeni nesil yazar kasa kampanyaları başatmışlardır.
         Bizler de bu aşama da konunun bizimle de alakalı olduğunu düşünerek ve ADAM GİBİ BİR YER cafe bayilik sistemine yeni dahil olmak isteyen girişimciler ve diğer iş yeri sahipleri için bu kampanyaları araştırmış bulunmaktayız.

İŞTE BAZI YAZAR KASA KAMPANYALARI

İş yeriniz için  aylık  en az 4000 TL iş sözü verin X 36 AY
  ''                                  ''    6000 TL iş sözü verin X 24 A
  ''                                  ''    8000 TL iş sözü verin X 12 AY

AYLIK CİROSU 150.000 TL ÜZERİNDE OLAN İŞ YERLERİ İÇİN'DE %0,5 KOMİSYON UYGULANMAK TAKTADIR...

1 Comments:

yeni nesil yazar kasalar hakkında bilgilerimizi web sitemizden bulabilir, uygun fiyatlarda satın alabilirsiniz. yeni nesil yazar kasa temin edebilir, yazar kasalar hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

YORUMLARINIZI ÇOK ÖNEMSİYORUZ,LÜTFEN BUYRUN...