29 Ekim 2013 Salı

BLOK YAZARIMIZ OLMAK İSTERMİSİNİZ?

BLOK YAZARIMIZ OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Değerli arkadaşlar...

   Ben blok yazmaya yeni başladım. Fakat gördüğüm ve çok etkilendiğim bir konu oldu bu. İnanmazsınız belki ama,aylardan beri bayilik üzerine vermiş olduğum reklamlarda elde ettiğim sonuçtan kat ve kat daha iyisini elde ettiğimi sizinle de paylaşmak istiyorum.

   Paylaşmış olduğum bilgiler benim bu konudaki amacımı ve bayilik sistemimizi içermekte olduğu için hem bayimiz olmak isteyenler beni tanıdı hemde diğer arkadaşlar ilgi duydukları bu sektör hakkında detaylı ve toplu bir bilgiye sahip oldular. Şunu doğrudan söyleye bilirim ki ben eğer bölesine kapsamlı bir blok ile karşılaşmış olsaydım bu kadar yorulmamış ve uykusuz kalmamış olurdum.

Diğer bahsetmek istediğim benzer konu ise beni çok şaşırtan bir ziyaretçi kitlesi oldu. biliyorum ki yazdıklarım biraz karmaşık ta olsa ingilizce ye çevrile biliyor ama bu durum o kadar kolay anlaşılmıyor. Geçenlerde yabancı bir şahısın günlük yaşantısını yazdığı bir bloku inceledim keyifli ama tam olarak anlaşılır değildi. Şimdi aradaki farkı söylemek istiyorum. Bugün yazıları okuyan ve bloğumda zaman geçiren ziyaretçilerden % 60 ı ABD ' den %5 i diğer ülkeler ve geri kalanı TÜRKİYE'den. Şaşırtıcı değil mi ?
     
    Değerli arkadaşlar! Allah nasip ederse uzun bir süre daha konumuzla alakalı yazılar yazmaya devam edeceğim. Benim eksik kaldığım,yanlış yazdığım,doğru bulmadığınız her konu ile ilgili bana ulaşmanız beni sonsuz mutlu edecektir.
                 
           Eğer sizin de yazılarınız var ise, buradaki konularla ilgili olanları buradan yayımlamayı çok isterim çünkü ne demişler hayat paylaşınca güzel. Paylaşınca güzel demişken bugün elli yaşlarında bir çift, servis esnasında yiyeceklerini paylaşarak yiyorlardır ve beni görünce Garson !!!  Eşimle aynı tabaktan yememizde bir mahsur var mı acaba? Böyle daha güzel oluyor. Hayat paylaşınca daha güzel oluyor deyince, Bende masada duran iki su bardağından birisini elime alıp; Haklısın amcacığım bence şu bardağı da kaldırırsak aynı bardaktan içmek sizi daha çok bağlayacaktır deyince teyzem yooo diye sesini birden yükseltti amcam elimden bardağı aldı anladım ki benim espiri yapmakta sınırım yok sanırım biraz daha dikkatli olmalıyım.

BANA YOLLAYACAĞINIZ YORUM VE YAZILARINIZI

adamgibibiryer@gmail.com
info@adamgibibiryer.com
adamgibibiryer@hotmail.com

Adresleri aracılığı ile yollayabilir ve konularımıza katkıda bulunabilirsiniz.

YORUMLARINIZI ÇOK ÖNEMSİYORUZ,LÜTFEN BUYRUN...